TheZryteShow PL
@thezryteshowpl2936
Tilaajat
katselut
Videot
API
10
Live YouTube -tilaajalaskuri
Loading Advanced Analytics...
TheZryteShow PL
Hej =) To my ZOZOL & ZYTA . Żeby nie było wątpliwości jest nas dwie i obydwie mamy na imię ... ZUZA mamy 13 lat i urodziłyśmy się tego samego dnia 5 lipca , aha i jeszcze jedno NIE jesteśmy siostrami ! No ale do rzeczy na tym kanale będą zamieszczane filmiki z naszym gadaniem xD Pewnie zapytacie z kąt te przezwiska ZOZOL czy ZYTA ? A więc z Zozolem było tak : Jak byłam mała wujek przychodził żeby się mną zaopiekować. ciągle myślał nad tym jak może na mnie zdrobniale mówić aż w końcu padło na Zozol , jak wszystkim zaczęłam mówić że się tak nazywam to tak na mnie mówili .A z Zytą było tak : Grałam jak prawie co dzień z kolegami w piłkę na boisku , jeden z nich zapomniał jak się nazywam a chciał mi coś powiedzieć nagle krzyknął : Zyta ! i tak mi już zostało widocznie pisane mi było być zytą. Czy podobają nam się te przezwiska ? Pewnie są extra ponieważ obydwie nie lubimy swojego imienia bo mamy na imię tak samo ;) No to chyba na tyle PS.Czasami będziemy nagrywać osobno np. tylko ZOZOL =)
Embed
Seuraa YouTube-tilaajia, katselukertoja, tekijävertailuja ja virstanpylväitä reaaliajassa.
Videot
moje modelinowe wyroby #2
Uploaded
102
katselut
4
Likes
0
Comments
About RealtimeSubCount.com
Seuraa YouTube-tilaajia, katselukertoja, tekijävertailuja ja virstanpylväitä reaaliajassa.